Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Register Kayıt Olma 2013

xat register 2013

Xat Register Olma
Yeni Xat’a girenler için ara sıra sıkıntı olabilen durum şimdilerde herkes için bir sorun; bunun nedeni aslında Xat’ın bir açığı ve eksiğinden kaynaklanıyor.

Gelen Mailde Link Yok!
En büyük ve aranan sorun da bu. Register açıyorsunuz ve mail geliyor ama aktivasyon linki yok, bu yazıda da bunu nasıl kısaca aşarsınız anlatılıyor.

Dili İngilizce Seçin

Xat.com girişinde dili “English” olarak ayarlayın; daha sonra register sayfasına giderek bilgileri girin, bundan sonra da kayıt linki gelecektir.

Önemli Bilgiler
Email adresi güncel ve erişebildiğiniz olsun, maille aynı şifreyi kullanmayın; şifreniz rakam ve harf karışımı olsun; yazdığınız isim ise en az 11 haneli olsun ve sonra hatırlayabileceğiniz şekilde olsun.

Xat Register Olma Resimli Gösterim

xat register yardım

xat register yardımolma | 2013

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2014 ygs sınav tarihi ne zaman
YGS 2014 Tarihi

YGS Yarışı Her Sene Sürüyor Binlerce öğrencinin hayatının bağlı olduğu, bu öğrencilerin neredeyse tamamının hayatını değiştiren bir sınav vardır ve...

Kapat