Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Reklam Verme

Xat Üzerinde Reklam verme

Xat Siteni Tanıtma
Xat daha önce belirttiğimiz gibi blok yemişti. Bunun ne blok olduğu ve ne tür reklamların kaldırıldığını xat google reklamları yazımızda görebilirsiniz.

Bu bloğun ardından gerekli yerler 728×90 boyutunda oyun güçleri ile sunuldu. Daha sonra da burası için değişik seçenekler xat tarafından arandı.

Burada bilmeniz gereken chat kısmının altına üstüne çevresine Adsense reklamı koyulması yasaktır. Bunu çiğnediği için xat blok yemişti. İşte şimdilerde yeni çıkan ve promote ile sunulan sistem ile grubunuzun 728×90 resmi ile promotede advertise ile reklam verebiliyorsunuz.

Kullanım Şekli
Öncelikle grubunuz için 728×90 ebatında resim hazırlayın ki bu Flash olmasın (şimdilik) ayrıca 60.00 byte den büyük olmasın ve uygunsuz içerik ile xat resmi işaretleri içermesin.

Daha sonra promote giderek ( BURAYA tıklayarak promote gidebilirsiniz) grubunuzu şifrenizi süreyi yazın ve resim kodunu alta koyun  (bakınız xat promote) .

Burada dikkat etmeniz gereken promote sayfası için login olmuş olmanız lazım ayrıca resim url adresi tercihen tinypic photobucket ya da imageshack olmalıdır.

Xat 6. yılı ilk gelişmesi olarak da bu uygulama yer aldı; bakınız xat 6. yıl

Onaylanması ve İlerisi
Resminizi “add image” bölümünde (en altta) koyduktan sonra “get cost” tıklayınız. İlk resim ise 50 xats ücret istenir. Advertise tıklayarak ödemeyi yapın; daha sonra mail adresinize onaylandığına dair mail gelmelidir. Mail geldikten sonra o resmi kullanabilirsiniz.

Gene promote giderek resmi koyun ve süreyi yazın; get cost yaptıktan sonra en altta “advertise” tıklayarak bannerinizi xat.com sitesi gruplarınga gösterime sunabilirsiniz.

Orijinal yazı made by sonx XRC Her hakkı saklıdır

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Reklam Verme”

  1. emin dedi ki:

    Slm

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat 6 yaşında bedava days
Xat 6 Yaşında

2006 Kurulum Yılı Xat.com sitesi 17 Eylül 2006 yılında açılmıştı. Ve bugün (siz bu yazıyı okurken uzun zaman geçmiş olabilir...

Kapat