Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Reverse Ban

xat reverse ban

Yeni Ban Gücü
Xat’ın yeni banlama gücü olan xat reverse ban gücü listede 200 xats olarak yer aldı. Limitsiz olan bu güç aynı zaman da bir grup gücü.

Gücü grubunuza atamak için genele (reverse) atıp ifadeye tıklayın assign yaptıktan sonra edit your chat tıklayıp gücün olduğu yere tik koymanız yeterlidir.

Kullanımı
Kolay bir kullanımı var. Kullanıcının nickine tıkla ve ban seç daha sonra reverse ban seçerek banlayabilirsin.

Yasaklanan kişinin yazdıkları genelde ters olarak gözükür, örneğin slm yazarsa mls diye gözükür.

Özel Bir Animasyonu Var
Bu güç için aynı zamanda kullanıcıyı banladığınızda genelde güce özel blastban (özel bir animasyonla gösterim) ortaya çıkar.

Grup Güçlerine Bakınız
Sitemizde Grup güçleri kısmından grup güçlerine, ya da Türkçe xat wiki üzerinden BURADAKİ linke tıklayarak grup güçlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Reverse Ban”

  1. temel dedi ki:

    bu xat reverse ban gücünü nasıl kullanıcam grup gücü mü bu

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Ekran Klavyesi

Ön Bilgilendirme Ekran klavyesini (screen keyboard) görmüş ya da duymuşsunuzdur; özellikle güvenlik denilince akla gelir. Özellikle trojen (keylogger) kullanan kişiler...

Kapat