Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Silentm

xat silentm

Yeni Güç
Xat Silentm gücü test edildikten sonrada listed eyer aldı. Liste ücreti 20 days olan bu güç grubunuzda özelliğini değiştirmedikçe grup gücü olarak kullanılır.

Özelliği
Silentm gücü ile grubunuzda üye yaparken üye yapma yazısı “i have made …. a member” gibi gözükmez ve bunla ilgili animasyon varsa ortaya çıkmaz. Bunun kullanım ayarlarını “Gcontrol” gücü ile değiştirebilirsiniz. Örneğin bir mod da üye yaptığı zaman bu gözükebilir… Bunun için “gcontrol” gücündeki edit ıklyaraka en alttaki seçenekten kullanım için yetki belirlemeniz gerekiyor.

Gcontrol hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Sessiz Üye Yapma
Gücün asıl sağladığı özellik olan sessiz banlama; gereksiz bilgi yazısının çıkmasını da önlüyor. Kullanabilmek için gücü almış olmanız gerekiyor. Bir nevi “gizli üye yapma” özelliği de taşıyor.  Yaptığınız üyeleri sadece owner ve main owner görebilir…

XSC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat sorunsuz radyo ekleme
Sorunsuz Xat Radyo Ekleme

Ayarlar Değiştirildi Eskiden rahatça eklediğiniz radyo kodları ile flash uygulamalar swf uzantıları ile biten kodlar normal çalışıyorken artık kısıtlama getirildi....

Kapat