Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Xat Siteyi Saldırılardan Koruma Yöntemleri

xat koruma modu protect

Yeni Güvenlik Ayarları
Xat sitelerinde yapılan sık sık ban açma ve kişilerin sohbetin huzurunu bozmaları sık sık olarak ortaya çıkan bir sorun olmuştur. Bu konuda arayışlar da zaman zaman sıkıntı çıkarıp net çözüm oluşma da sorun olmuştur.

Yeni çıkan güvenlik önlemlerinde eski uygulamada yer alan /p uygulaması geliştirildi; bu sayede register ya da üye olanları da sohbete katılma ve gaglı olmama imkanı tanıyorsunuz.

Kullanımları
Registerli yani kayıtlı kişiler için /pr; üye olan yani member için ise /pm yapmanız gerekiyor.

Şayet /pm yaparsanız üyeler de katılabilir ve gaglı olmaz ancak /pr yaparsanız registerli olmayanlar ve özellikle de botlar gaglı olurlar.

Yeni uygulamada herkes için ortak süre 60 saniyedir. Normal protect modu ise /p için süre 3 dakikadır.

Korumayı Kaldırma
Yapmanız gereken genele gene /pr ya da /pm atmanızdır; daha önce /p kullandıysanız gene /p yapmanızla deaktif olabilir.

Basit örneğini resimde de görebilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat bağlantı sorunu xata girememe
Xat Bağlantı Sorunu

Xat Login  ve Giriş Sorunu 04 Mart Pazartesi 2013 akşam saatlerinde başlayan sorun gece 2'ye kadar devam etti; bu süre...

Kapat