Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Sohbet Sitenizi Özelleştirin

xat chat siteni düzenle

Xat Chat Farkı
Xat sohbet gruplarını diğer sohbet sitelerinden ayıran kendinize ait site ve  içerisinde sohbet kutusu varmış gibi özellik sunmasıdır; işte bu yüzden de özelleştirmek ve donatmak size kalmış.

Klasik Xat Siteleri
Klasik xat siteleri genel bir arkaplan; altta sayfayı zorlaştıran gösterişli resimler ve radyo ile kısa bir açıklama içerirler. Bu normal görünümü değiştirmek ve özelleştirmek basit ama biraz zaman alıcı olabilir.

Güçleri Kullanın
Xat sohbet grubunuzu daha güzel göstermek üzere güçleri kullanın; bunlar banpool, rankpool ya da gscol ile gback veya bunların dışında banish, link ile genel  duyuru olması ve ifade listesi ile küfürleri gizleme (bad) gibi pek çok güç ile kombinasyon yapılabilir.

Flash Resimlerden Uzak Durun
Xat chat grubunuzun altına eklediğiniz flash resimler; yüzen balıklar;  hareketli player grubu gibi pek çok özellik ile  sitenizin altında yer alan xat grupları kendi grubunuzun geç açılmasına ve sohbetin kalitesine etki eder; bunlar yerine daha sade resim kullanın; renk kodu da ekleyebilirsiniz.

Radyo Ekleyin

Bu olmazsa olmazlardandır; bir sitede zaman geçirmek eğlenmek için bağlayıcı unsurlardan birisi de kaliteli radyodur; isteklere açık xat radyo olsun.

Diğer Sayfaları Özelleştirin
Diğer sayfaları da etkin kılın; buralara sitedeki görevlileri ya da kuralları veya oyun bölümlerini ekleyebilirsiniz.

Açıklamayı Mantıklı Yapın
Açıklama ilgi ve merak uyandırıcı olsun. Örneğin “onlar yeni biz ise efsane” gibi bir başlık merak uyandırıcı iken; “onlar köle biz kral” ise o siteyi zaten baştan itibaren kral olmaktan men eder. Dolayısı ile anlamlı başlık ilgi çekicidir.
Bakınız xat site düzenleme

Konuşan Bot Alın
Sadece bot görüntüsü veren botları almayın sitenize; canlı user için aktif xat bot alın; hiç olmayan 100 kişi var olan aktif 1 kişi  kadar değerli değildir. Sonuçta kişiler xat gruplarına izlemeye değil konuşmaya gelirler.

Fazlası sonraki yazılarımızda eklenecektir. Diğer kategori ve benzer yazılar bakabilirsiniz.

Xat bilgisi Sonx (soner) orijinal yazıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
adsense önerileri
Adsense Gelir Arttırmak için Pratik Öneriler

İnternetten Online Kazanç İnternet üzerinde hem zaman geçirmek hem de para kazanmak pek çok yol ile mümkün; normalde internetten para...

Kapat