Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Sohbet Türkçeleştirme

Xat Lang gücü sohbet Türkçe yapma

Sohbet Dilini Türkçe Yap
İlk aşamada yapılması gereken sohbet dilini Türkçe yapmak; bunun için edit bölümünden ayarlara girip Türkçe seçilmesinin yanı sıra edit your chat bölümünden de Türkçe yapılması gereklidir.

Bu daha sonraki aşama olan Lang Gücü ile sohbeti tamamen Türkçe yapmak için Türkçe karakter uyumluluğu açısından önemlidir.

Xat Lang Gücü

Bu güç grup gücü olmasının yanında listede olmayan ve limitli olan ve güncel olarak 2-000 xats ile 2700 xats arasında değişken değeri olan güç.

Bu gücü aynı diğer grup güçleri gibi genele (lang) yazıp gönderin ve ifadenin üstüne  tıklayarak “Assign” tıklayın ve onaylayın; daha sonra edit your chat alanından girerek altta yer alan Lang yanına tik koyun ve “edit” tıklayın.

Değişiklikler
Açılan bölümde yer alan İngilizce yazıları Türkçeleştirin ya da kendinize göre yazın; dikkat etmeniz gereken uygunsuz şeyler yazmayın, sitenin delist sebebi olabilir. Örneğini resimde de görebilirsiniz. Banlama/şutlama ya da görev verme/iletişime geçme ile arkadaş listesi vs pek çok yerde değişiklik yapabilirsiniz; grubunuzu Türkçe yapmak için kullanılabilecek pratik bir güç.

NOT: Kişisel bilgi yazısıdır, Sonx tarafından yazıldı, daha fazla detay için xatyardim.com bakınız.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat chat kaç yaşında
Xat’da Kaç Yıllıksın?

Popüler Xat Konularından Hemen hemen ger grupta ya da sohbette bir süre sonra gelinen konu bu: "Kaç yıllıksın, daha çömezsin,...

Kapat