Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Ticket Sistemi Güncellendi

xat ticket güncelleme

Yeni Güncelleme
Öncellikle ticket sayfasına gidemiyorum diyenlere şunu söyleyelim link değiştirildi. Eskiden support iken şu anda xat.com/ticket sistemi üzerinden biletler atılıyor. Ticket nasıl atılır adlı yazımıza da bakınız (bilmeyenler).

Forum Güncellendi
Xat community forum güncellendi ve eski forum silinerek yenisi bulletin forum kuruldu. Bizce daha iyi çünkü eskisinde çoğu şey karışık ve net değildi.

Sadece Xats Alanlar Ticket Atabilcek
Yeni yönteme göre, xat.com sitesinden xats-days almış olanlar (paypal/mobil/paybycash/gamecard vs) ticket atabilecekler. Diğerlerinin açtıkları değerlendirilmeyecektir.

Xats Almayanlar Ne Yapacak?
Onlar ise forumdaki  “support” yani destek bölümünden yardım alabilir, şikayetlerini sunabilirler.  Buraya gitmek için TIKLAYINIZ.

Avantajlar ve Dezavantajlar
Pozitif++ Spam olarak sık gönderilen biletlerin, gereksiz bildirim ve şikayetlerin önüne geçilmiş oldu.

Negatif– Xats-days xat’dan değilde arkadaşından veya bireysel kişilerden almış olan veya olmayanlar xata direk bilgi sunamayacak. Lock on ise veya grup/reg maili unutmuş vs. ise bu sorunu çözülmemiş olacak. Herkes xats almak zorunda kalacak.

xsc soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat açma programı 2012
Yeni Hosts Programı

Eski IP 'ler çalışmıyor XAT IP güncellemesinden sonra eski Hosts dosyasına eklenen kodlar çalışmıyor. Bunun için eskiden manuel ya da...

Kapat