Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’a Mail Atma

xat mail atma

Xat.com Sitesine Direk Mail Atma
Burada sözünü ettiğimiz olay direk ulaşmadır dolayısı ile direk mail atmadır; ticket ile alakası yoktur.

Pek çok kişi xat.com iletişm adresi olarak info@xat.com olduğunu bilir ama mail atınca da bizlere ya cevap gelemz ya da otomatik spam cevap gelir ki genellikle noreply@xat.com adresini içerir.

Xata Mail Atma
TXC olarak bu yazımızda xata mail atmadan söz edeceğiz, bunun için gerekli olan şey mail olması ki e-posta kur ya da hotmail kaydol linklerinde de email almanız anlatılmıştır.

Öncelikle Örnek gösterimleri alttaki resimlerde gösterdik. Burada önemli olan sizin info@xat.com adresini kaydetmenizdir ki denemelik olarak eğer bir mail atarsanız daha sonra “rehber” bölümünden “kişilere ekle” ve ismine “XAT-COM” yazın kaydedin.

Bu sistem Gmail için ve hotmail ya da Yahoo için veya kendi email sisteminiz için frklı olabilir ama ana yöntem kişilere eklerken adını “XAT-COM” yapmanızdır büyük harfli olmalıdır.

Cevap Gelmesi

İngilizce olarak gönderdiğiniz mail için cevap gelmesi genellikle sizin sorunuza bağlıdır; Xat işine gelmeyen ya da önemsemediği ya da uğraşmak istemediği maillere cevap atmaz bu nedenle de onların ilgileneceği tarzda içerik ve düzenli grammer bilgisi ile donatılmış mail atmanız gerekiyor; bunu yaparsanız sizin Ticket ile uğraşıp zaman kaybı yapmanıza gerek yok.

Bu arada ticket atma ile ilgili bilgileri de Xat ticket gönderme yazımızda göstermiştik.

Daha Fazla Bilgi
Xat’ın kurucularından Chris için email adresi de: chrisrixon@gmail.com şeklindedir; buraya direk email atabilirsiniz.

NOT: Bu bilgileri spam amaçlı ya da kötü niyetli kullanmayınız, bunlar genel bilgilerdir.

xat normal mail atma görünümü

xat normal mail atma görünümü

 

Xat kaydettikten sonraki görünüm

Xat kaydettikten sonraki görünüm

Orijinal yazı SONX tarafından yazıldı; TXC ve XRC genel bilgi sistemi

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook sahte hesapları
Sahte Facebook Hesapları

Sahte Hesaplar %10 Kesimi Kapsadı Her ne kadar internet üzerinde %7 ile %5 arasında gösterilse de aslında çevremizde bu mahalle...

Kapat