Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’a Telefondan Giriş – %100 Başarılı Yöntem!

xata giriş dolphin browser

Xat’a mobil giriş, Xat’a telden giriş, telefondan Xat’a giriş, mobil Xat’a giriş, telefondan Xat’a girme programı, telefondan Xat’a nasıl girilir, Xat giriş programı Android, Android Xat’a giriş bilgileri içeren yazıdır.

Telefondan Xat’a Giriş Sorunu
Akıllı telefonların hayatımızda yer edinmesi ile her alanda vazgeçilmezken, Xat’a telefondan giriş aşamasında sıkıntı çıkarabiliyor. Normalde yasaklı siteler içerisinde yer alan Xat’ın Adobe Flash Player gerektirmesi nedeni ile de Telefondan DNS Değiştirme işe yaramıyor.

Pratik Çözümü
Xat’a sorunsuz giriş yapmanız için önerile Puffin Web Browser; IP değiştirmesi nedeni ile kendi Xat register hesabınız ile giriş yapamıyor ve bot olarak da chat paneline yazamıyorsunuz. Sorun böyle olunca, alternatifleri denedik ve sorunsuz bir yöntem bulduk!

Dolphin Tarayıcı
Android telefonlarda yer alan bu tarayıcı sorunsuz çalışıyor. Bu tarayıcıyı Google Play Store giderek ücretsiz indirebilirsiniz. Telefonunuza kurduktan sonra yapmanız gereken ise DNS değiştirmek. Güncel DNS Adresleri‘nden birini seçerek yasaklı site sorununu çözmüş olacaksınız.

Dolphin tarayıcıyı kurduktan sonra tarayıcıyı açın ve bu aşamada çıkacak olan “Flash Player Download” içeriğine izin vererek Adobe Flash Player kurulmasına izin verin. Bu aşamadan sonra Flash içerikler açılacaktır.

DNS Değiştirme
Telefonunuzdan bağlı olduğunuz Wifi üzerine uzun süre bastığınızda çıkan seçeneklerden “Ağı Değiştir” seçin ve ardından “Gelişmiş Seçenekleri Göster” seçtikten sonra DNS1 ve DNS2 alanına güncel DNS adreslerinden birini yazarak onaylayıp çıkın. Bu aşamadan sonra sorunsuzca Xat’a girebilir ve sorunsuz yazabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
engelli siteler 2014 2015
2014 Yılında Sansür Rekoru Kırıldı!

Yasaklı siteler, 2014 yasaklı siteler, 2014 engelli siteler, yasaklı site sayısı, engelli site oranları,TİB ne kadar site yasakladı için bilgi...

Kapat