Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’da Google Reklamları Ne Oldu?

xat reklamları

Eskiden Beri Gördüğümüz Reklamlar
Yıllarca gördüğümüz google reklamları xat.com sitesinde artık yok. Bu olayın başlangıcı ve sonrası ve muhtemel sebepleri bu yazıda yer  alıyor.

 Güvenlik Zaafı
Hatırlarsanız Xat Google’den yaklaşık 8 saat ban yedi; ayrıca aramalarda “bu site bilgisayarınıza zarar verebilir” uyarısı vardı.

Ondan sonra Google reklamları xat’da gözükmedi. Bizim muhtemel düşüncemiz büyük chat sitesi olan xat sitesinin blok yediği tarzda; bu yüzden de reklam kısımları başka şeylerle dolduruluyor.

Örnek Gösterimler
Reklam bölümleri site alt ya da üstlerinde; popüler kısımlar ile site ayarlama yerlerinde ve login sayfasında bile yer alıyor. Buraları Xat farklı şeylerle doldurmuş; şimdiye kadar gördüklerimiz ise “Games” sekmesi olarak iş görmesi. xat

Yani xat oralar boş kalmasın diye flash resimler ve linklendirme ile games bölümü ile orayı dolduruyor.

Gelecekte…
Tabii ki gerekli düzenlemeler yapılınca adsense sitenizi kabul edip tekrar reklam verebiliyor bu nedenle ileride ne olur, Google reklamları kabul olur da yeniden koyulur mu orasını bekleyerek göreceğiz.

XRC Sonx- Orijinal yazı

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2013 dns
DNS 2013

Her Sene Güncel Konu İnternet hızını en az etkileyen ve hatta bağlantınızı hızlandıran DNS değiştirme ve DNS numaraları her sene...

Kapat