Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’da Kaç Yıllıksın?

xat chat kaç yaşında

Popüler Xat Konularından
Hemen hemen ger grupta ya da sohbette bir süre sonra gelinen konu bu: “Kaç yıllıksın, daha çömezsin, dün geldin bugün efelendin, bizi eski Xat tanır, ilkokulda başladık üniversiteli olduk ” vs.

Burada dikkat ederseniz Xat chat sitesinde önceden beri takılmak bir övünme konusu olarak geçiyor; bu  ne derece doğru ve ne tür bakış açısıyla yargılanmalı orası tartışılır ama bizim takıldığımız konu şu: “8 Yıldır Xatdayım, Xat’da 10. yılım” vs.;
Oysa Xat şu an için (2013- Şubat) 6 yıl +5 aylık (bakınız Xat 6 yaşında).

Peki hiç düşündün mü 10 yıl önce bilgisayar açmayı biliyor muydun? Hadi bunu biliyordun; o zaman Xat’ın olmadığını da mı bilmiyordun?
Bu tuhaf ama yalanı ortaya çıkaran önemli süreç.

Xat Kuruluş Yılı
2006 Eylül olduğunu neredeyse tüm yabancılar bilir ama nedense bizimkiler bilmez; o da eksikmiş gibi bu tarihe yalan derler. Oysa bilmeleri lazım Xat 2006 yılından önce Xatech.com olarak image optimizier hizmeti yapmaktaydı.

Övünme Mekanizması
Eskiden beri takılmak övünme mekanizması olarak kullanılsa da bu her zaman böyle değildir çünkü değişmeyen pek az kişi var. Bu nedenle güven başta olmak üzere üretkenlik ve ilerleme gösterme en önemli özellikler.

Xat’ın Geçmişi?
Bunu bu yazıda uzun uzadıya işlemek yerine bakmanızı öneririm Xat sohbet yazısı ile Xat chat yazısı.

XRC Sonx, kişisel düşüncelerle yontulmuş bir yergi yazısıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
WORDPRESS CPU SORUNU
WordPress Hit Sorunu ile CPU Sorunu

Hosting Sağlayıcıları ve Wordpress Pek çok internet kullanıcısı ile site yapımcısı bunu bilir; Hosting şirketleri fiyatları minimal göstererek her şeyin...

Kapat