Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’ın İlk Grup Gücü “Bannish”

banished olan kullanıcının listede görünüm şekli

Spam ve flood, reklam atma ve saldırılar sürekli şikayet edilmekteydi ve xat ise kullandığı sistem ve yeni AS3 geçişindne sonra buna yer verdi.
Yeni çıkan ve xat’ın ilk grup gücü olan “Bannish” powers, anti-spam ve anti-lag ile bunlara engel oluyor.

BU GÜÇ NASIL KULLANILIR?

Bu gücü kullanmak için registerinizin olması lazım, xat hesabınızda bulundurduğunuz xatslar ile BURAYA tıklayarak bu gücü alabilirsiniz.

xat user name: Kullanıcı adınız yanda yer alıyor
Password:  Şifreniz
Group Name:  Grup adını buraya yaz örnek “Sohbet”
Banish Power:
300 xats
(Only click once!)

Yukarıdaki gibi, gücü kullanmak istediğiniz grup üzerine alabilirsiniz, örneğin sohbet grubu için boşluğa “xat.com/sohbet” değil de “sohbet” tek yazmanız yeterlidir, ücreti 300 xats olan bu güç için detaylı bilgiye BURAYA tıklayarak Türkçe sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

 • Bu gücü aldığınız grupta 1 saatten fazla yasaklanan kişi mod ve sahip dışındas kimseyi göremez, ayrıca mesajları da göremez.
 • Yasaklanan kişi “banned” değil “banished” olarak listede altta gözükür.
 • Bu gücün aktif edildiği grupta, ard arda flood atanlar (reklam, küfür, ifade saldırısı vs.) aniden “sign out” olurlar, yeniden “sign in” yaptıklarında, 5-10 defa gene flood gönderseler de, sadece 1 tanesi gidecektir (kendisi 10 tane flood attıysa 10 tane görecek, ancak başkası 1 tane 🙂 ).
You can leave a response, or trackback from your own site.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat’ın İlk Grup Gücü “Bannish””

 1. karizmatik53 dedi ki:

  Bu güç neye yarıyor kurdum bi bk olmadı sitemde:S

 2. İzmiRock dedi ki:

  yakında banished gücüde sitemizde yer alacaktır bilgilerinize

 3. AHMET dedi ki:

  Hmm ama ben sürekli grup değiştiriyorum

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
67M id Kazananı Belli Oldu

Sık sık sorulan "67M id kim kazandı" sorusunun cevabı belli oldu, xat staff tarafından verilen kararda altta verilen ifade birinci...

Kapat