Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xats ve Powers Kazanın

bedava xats ve six kazanma yarışması

Yeni Yarışma
Bedava 5.000 xats ve 2 six gücü kazanmak için nir fırsat.

İlgili sayfaya gitmek için BURAYA tıklayınız.

Amaç ve Ödüller
Gittiğiniz sayfada zaten amaç ve hediyeler ile bitim tarihi vs yazıyor ancak gene de kısa bilgi olması amacıyla sizlere sunalım.

Bu yarışma Youtube için arkaplan, avatar ve bağışlayıcı olma yarışmasıdır dolayısı ile xat değil de youtube ile ilgili tasarım yapmanız gerekiyor. İlgili sayfaya yukarıdaki linkten giderek siz de katılın ve bedava xats powers kazanın.

Tasarımlar Kazandırıyor
Dikkat ettiyseniz xat yarışmalarının pek çoğu tasarımla alakalı; bunlar blok ya da arkaplan ya da avatar veya Youtube gibi. Bu nedenle aslında tasarım işi yani grafik resim vs tasarlamanız ve üretken olmanız sizi xat.com sitesinde de kazanmaya teşvik etmiş oluyor.

Yeni Yarışmalar için Takip Edin
Ara ara sitemize bakarak yarışmaları kontrol ediniz, sizlere kazandırabilecek ve yeni gelişmeleri sunacak yazıları yayımlıyoruz.

xrc sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
sportlemon maç izleme sitesi açılmıyor
Sportlemon Açılmıyor

Online Maç İzleme Sitesi Canlı maç izleme ve her türlü spor dalında canlı görüntü sunan sportlemon.tv sitesi de açılmıyor. DNS...

Kapat