Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat’sız 2011 Yılı

2011 xat kapalı

Hoşgeldin 2011
2011 yılına sevinç, mutluluk ve huzur dilekleri ile girerken; arkamızda kötü anı ve kaçırdığımız fırsatları unutarak ve olmamasını dilerek girdik. İşte bu neticede ası lsorulan soru ise şu idi:
“Xat’ın 2010 yılında kapanması kendi adımıza 2011 için daha mı iyiydi acaba yoksa hiç bir fark yokmuydu?”

1 Ay Geçti
Xat kapanalı 1 aydan daha fazla oluyor. İlk zamanlarda açılmasının çok zor ve %5 ihtimalinin altında olduğunu söylediğimizde de pek çok kullanıcı belki de umutlarından dolayı söylediğime inanmamışlardı. Ancak zaman bunu gösterdi.

Açılma Ümidi
XSC olarak tabii ki açılması taraftarıyız; ancak bu iş bizle bitiyor değil. Türk Telekom gibi ilgili kuruma başvuru ve şikayet  ya da Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde buna dair gruplar açmak  elimizden gelenin en fazlası belki de. Ancak bu şekilde mahkeme kararıyla kapatılan siteler açılamaz. Yeni yasa tasarısı da eski siteleri açar mı açmaz mı muallak ki TBMM’de görüşülmesi de baya zaman alacak.

Nihayi Çözüm
O halde iş Xat’a bağlı: Dava açmalarına (avukatları yoluyla). Ancak görülen o ki Xat’da açılma adımı olarak yeni yasa ve itirazları bekliyor. Bu ise Xat’ın açılmasını oldukça zorlaştırıyor ve Türkiye’den giren Xat severlerin gün geçtikçe Xat’a uğramamalarına neden oluyor. İsteğimiz ve beklentimiz xat.com’un bu konuda mahkemeye başvurması ya da avukatları yoluyla işi çözüme kavuşturması.

XSC Olarak Tahminimiz
Genel hiyerarşik bağlamda XSC olarak öngördüğümüz ve beklediğimiz durumun Xat’ın uzunca bir süre açılmaması; bu aylarca hatta 2012’ye kadar olabilir (umarım bu konuda yanılırız).

You can leave a response, or trackback from your own site.

7 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat’sız 2011 Yılı”

 1. LAWRENCE dedi ki:

  kapansın acılmasın bıktık küfür ve powerslerden hem günah hem para harcanıyor bosyere ..!:)

 2. emre dedi ki:

  ozet gec lan !! (adam bu kadar uzun yazdigina gore haksiz beyler).

 3. buşra dedi ki:

  ahaha qsl beddua :d

 4. NEFRETİMVEGÖZYAŞIM dedi ki:

  🙂 BOŞVER KADO 100 TLLİK POWERSİ ADAMLIK GİTMESİN YETER… ELBET BİRGÜN AÇILIR:) AÇMAZLARSA EĞER BİZ BİR YOLUNU BULUR GİRERİZ 🙂 ŞAFAK 25 <<< BASKA YUK 🙂 ^^O ŞİMDİ CUDİDE ASKER^^

 5. kado dedi ki:

  bu bence haksızlık xatı açmzlarsa allah kapatanında destek vereninde bşına iyi bir bela vrir inş 100tllik powersim gitti

 6. kabusturkey dedi ki:

  sesli kameralı sohbet xat çercevesinde sohbet xat girişi faceturkey.org

 7. kabusturkey dedi ki:

  xat sesli odamız açılmıstır bekleriz faceturkey.com

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat hero power
Hero

Kahramanlık İfadeleri Xat ifade güçlerinden olan "Hero" gücü LİMİTLİ  olarak satışa sunuldu. Bu aralar trade'de ücreti 500-800 xats arasında değişen...

Kapat