Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xatspace Değişiklikleri

xatspace düzenleme

Beklenen Değişiklikler
Bir önceki yazımızda belirttiğimiz ve olması muhtemel dediğimiz değişiklikler ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan ilki de xatspace için ortaya çıkan değişiklikler.

İzin Verilen Resimler
Bundan sonra xat.com sitesi xatspace profillerinde duyurduğu yazıya göre sadece “Photobucket, Tinypic, Imageshack ve Imgur” fotoğraflarına izin verecek. Bu da diğer uzantıları olan resimlerin xatspace’de gösterilmemesi demek. Güvenlik için ve kötüye kullanımı engellemeye dayalı yapılmış bir değişiklik.

Flash Gösterimlerde Kısıtlama
Flash gösterimlerde sadece bilinen ve güvenilir sitelerden olan yüklemelere ve gösterimlere izin verilecek. Bu da kötüye kullanımı ve uygunsuz gösterimleri engellemeye dayalı bir önlem.

Bildirim Yapın
Eğer uygunsuz görmediğiniz site varsa ya da engelini kaldırmak istediğiniz link/url vs varsa lütfen bunu xat’a bilet açarak bildiriniz. Bilet açmak için tıklayınız bilmiyorsanız buradaki yazımıza bakınız.

Xsc Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat yapılacak değişiklikler
Yeni Değişiklikler Gelebilir

Şikayetlerden Sonra Alınan Bir Karar Xat; gruplarla ve gruplardaki sayfa içerikleri ile ilgili ayrıca xatspace ile ilgili gelen şikayetler ve...

Kapat