Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xperia Z ile Galaxy S4 ve Nexus 4 Karşılaştırması

telefon karşılaştırma experia z

Karşılaştırmalı Bakmak Daha İyi
Optimus G ile Xperia Z ve HTC One ile Galaxy S4 ve Nexus 4 telefon karşılaştırmaları bu yazıda yer alıyor.

Son dönemlerde ortaya atılan Sony’nin ürettiği Xperia Z açık ara önde iken yeni çıkan LG Optimus G ve Galaxy S4 serisi ortamı iyice kızıştırdı, şimdi ise bu yeni çıkan ürünler hem ilerleme hem de satılan telefonun fiyatının da azalmasına neden olabiliyor.

Kamera – İşlemci – Batarya ve Fazlası

Karşılaştırmada önemli olan size yarar özellikler. Örneğin yolculuk yapıyorsunuz ve bataryası uzun sürecek ya da çift kamera kullanacaksınız daha yüksek olan veya video çekimleri için ışıklı olup olmaması ile kullanım alanınız çok yağmur yağan yerde ise buna uygun telefon ile internet kullanımında işlemci hızı ya da film izleme çözünürlük vs aranan pek çok kriter.

Bu kriterlerin en çok arananları altta verilen resimde gösterilmiş olup daha fazlasını ise Google Resim aramalarından da bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Mobil Akıllı telefon Karşılaştırmaları Resim

telefon karşılaştırma experia z

telefon karşılaştırma experia z

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
engelli site açma
Yandex Browser Yasaklı Siteleri Açma

Yandex Browser Eklentileri ve Özellikleri Google Chrome alt yapısı ile benzer şekilde kurulan Yandex için de eklentiler yavaş yavaş artsa...

Kapat