Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yahoo Email Hesabı Aç

yahoo email kaydol

Yahoo Kayıt
Yahoo Email hizmeti almak ücretsiz ve hesap alma oldukça kısa süren bir işlemdir. Önde gelen ve telefon ile korumalı olan Yahoo Mail; Gmail gibi ve Hotmail gibi önde gelen Mail hizmetlerindendir.

Yahoo Meseenger Hizmeti
Dünyada bir çok e-mail hizmeti veren site bulunmakta, bu sitelerin çoğu da messenger hizmeti vermektedir. Bu sitelerden bilinen ve kalitesini kanıtlamış bir site de yahoo.com‘dur. Yahoo hem mail sağlayıcıdır hem de messenger hizmeti sunmaktadır. Uzun süredir kesintisiz yayın hayatına devam etmektedir. Kendini yenileyen, yenilikler ile kullanıcılarını kendine bağlayan kaliteli bir e-mail sağlayıcısı olan yahoo hesap açma işlemi de gayet kolaydır. Yahoo hesabınızı ister ingilizce ister Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Yahoo hesabı nasıl açılır ?
Yahoo hesabı açmak için aşağıda verdiğimiz yahoo kayıt sayfası linkine tıklayın

Yukarıdaki linke tıklayıp yahoo kayıt sayfası bölümünde @yahoo.com veya @yahoo.com.tr uzantılı mail adresini basit bir kaç işlem ile alabilirsiniz.

Tüm diğer sitelere üye olurken sizden istenen bilgiler burada da aynıdır, değişiklik göstermez, ad soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve istenen diğer bilgileri yazdıktan sonra kayıt sayfasının en altından bulunan Hesabımı oluştur butonuna tıklayarak yahoo hesabınızı açmış olursunuz. Yahoo mail sağlayıcısı genel olarak ingilizcedir ancak bunu Türkçeye çevirmek basittir.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
iddia kazanma taktikleri
2014 İddia Kazanma Taktikleri

İddia sistemi ile bahsettiğimiz Futbol ve Basketbol müsabakaları ile bahis yapma ve bunlar üzerine kazanma. Bu sistemde pek çok zorluk...

Kapat