Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yandex Hesap Nasıl Silinir?

yandex hesap s'lme

Türkiye piyasasını çok hızlı giren ve kısa zamanda popülerleşen arama motoru olan Yandex’in arama motoru hizmetinin dışında bildiğiniz gibi birçok hizmeti bulunuyor. Bu hizmetlerden bazılarını kullanmak için Yandex hesabı açmanız gerekiyor. Eğer Yandex hesabınızı kapatmak istiyorsanız kapatma işlemini artık kolaylıkla yapabileceksiniz.

 /

Yandex Hesap Silme İşlemi

 /

Yandex hesabı kapatma işlemini birkaç adımda tamamlayabilirsiniz. Yandex hesabı silmek için;

1.   Öncelikle yandex.com.tr adresine giriş yapın.

2.   Yandex mail bölümüne gidin ve silmek istediğiniz hesaba öncelikle giriş yapın.

3.   Panelden ayarlar yazan linke tıklayın.

4.   Sol alt bölümlerde yer alan kişisel bilgilere gir yazan linke tıklayın. “Kişisel bilgilerim” adı altında bir sayfa karşınıza çıkacaktır.

5.   Açılan sayfada yandex hizmetleri ve bilgilerinizin değiştirilebileceği bir ekranla karşılaşacaksınız. Bu sayfada kırmızı renkli “Hesabı sil” linkine tıklamalısınız.

6.   Açılacak ekranda sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir. Yandex hesap şifrenizi doğru bir şekilde girin ve “Hesabı sil” butonuna tıklayın.

7.   Sistem sizi yandex’in mail giriş sayfasına yönlendirecektir. Böylelikle yandex hesap silme işlemini tamamlamış olacaksınız.

 /

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Tuzla Devlet Hastanes online randevu
Tuzla Devlet Hastanesi Randevu

Tuzla Devlet Hastanesi Telefon ile Başvuru Tuzla Devlet Hastanesi, İstanbul’un güzide ve en yoğun hastanelerinden biridir. Bu hastanede tedavi olmak...

Kapat