Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yarışma: Purple Kazan

xat purple kazanma yarışması

Yeni Bir Yarışma
Purple kazanabileceğiniz bir yeni yarışma daha.  Yarışma xat Twitter üzerinden de duyurulduğu gibi Xat Forumda  da yer alıyor.
Bedava katılımın olduğu bu yarışmaya sizlerin de katılmasını isteriz.

Altta yarışma ile ilgili detaylar, bilgiler, katılma şartları ile neler yapılması gerektiği ve son katılım tarihi vs. gibi bilgiler yer alıyor. Umarız işinize yarar 🙂

Yarışma Şartları
Yarışma 5  şarttan oluşuyor.

  • 1: Xat Community forumuna 5 üye kazandıracaksınız ve bu 5 üyenin bir konuda en az 1 tane gönderi yapması gerekiyor.
  • 2:Snakeban 60 saaat (en kısa sürede bitirmeye çalış)
  • 3:Spaceban 80 saat (en kısa sürede bitirmeye çalış)
  • 4:Matchban 20 saat (en kısa sürede bitirmeye çalış)
  • 5:Xat’ın Resmi sitelerinden birinde üye olmanız gerekir; örneğin Trade, Help, Sohbet, Yardım, Contests ws. Resmi sitelere BURADAN bakabilirsiniz.

Son Tarih
Yarışma 21 Eylül 2011 de sona erecektir. Bu tarihe kadar katılmanız gerekmektedir.

Bazı Kurallar
Yarışmadaki oyun skorları xat resmi yarışma grubu Xat.com/contests üzerinde yapılmaktadır. Orada oyun skorlarına bakılır.
Yarışmadaki 5 şartı bitirdiğinizde lütfen yarışma sayfasına gönderi atınız. Reg id ve isim ile; oyunlardaki skorların ss (resimleri) ve 5 kullanıcı ismini yazarak forumda gönderiniz. Forum için Tıklayınız.
Gönderdiğiniz oyunları bitirme süreleri contests grubu üzerinden “events” bakılarak teyid edilecek ve buna göre kesinleştirilecektir.

Xsc Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat matchban power
MatchBan

Yeni Oyun Güçlerinden Snakeban ve spaceban güçlerinden sonra yenisi olan matchban çıktı. Limitli olarak çıkan gücün liste fiyatı 600 xats...

Kapat