Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yarışmalar

güncel xat yarışmaları

Güncel Yarışmalara Katılın
Xat çapında düzenlenen değişik yarışmalarla siz de aktif olarak katılın; uğraş gösterin ve kazanın… Güncel yarışmaları ara ara kullanıcılara duyurarak onların da bunlardan haberdar olmalaını, en azından ne şekilde kazanacaklarını bulmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Yarışmalar
Şu an için listeden takip ettiyseniz 2 yarışma var. Birisi xatchats diğeri de xatwebs. Twitter hesaplarından da takip ederek öğrenebilirsiniz.

Ödüller
Xatwebs ödül olarak birinciye Purple veriyorken, xatchats ise 1. – 1,500 xats; 2.– Pink pawn power; 3. – Anime power veriyor.

Nasıl Katılacaksınız?
Xatwebs:
BURAYA tıklayarak ilgili foruma gidin. Foruma üye olun. Sizden beklenen 5 konu açmanızdır. Tabi bu konularda register adınız/ register id yazarak belirtmeniz de gerekir. Tek yapmanız gereken bu. 5 konu açan kullanıcılar daha sonra xatwebs yönetimi (Lizzie) tarafından toplanacak, şanslı çekimle kazanan belli olacaktır.

Xatchats:
BURAYA tıklayarak ilgili sayfaya gidiniz. Sizden beklenen orda listelenen kelimelerle anlamlı bir cümle/paragraf oluşturmanızdır. Tabi bunun için iyi bir ingilizce bilginizin olması gerekir. Google Translate de kullanabilirsiniz. Daha sonra yorumlarda gönderiniz (yorumlarda yazınız çıkmaz, bunun amacı yazdığınız cümle/paragrafın çalınmamasıdır).

Tüm kullanıcılara XSC olarak başarılar diliyoruz ve Türkler olarak katılmalarını bekliyoruz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Yarışmalar”

  1. Tarık dedi ki:

    Güncel yarışmalar hakkında bilgi alabilirmiyim?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat grup odaları
Barge

109. Xat Gücü 109. Xat Gücü "Barge" power, listede 20 Days ve LİMİTSİZ olarak yer alıyor. Grup gücü olmayan ve...

Kapat