Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yasaklı Sitelere Giriş 2013

Yasaklı sitelere giriş

Popüler Bir Konu
Her sene açılmayan siteler için verdiğimiz giriş bilgileri ile kullanıcılara faydalı olmaya çalışıyoruz. Dışarı link vermeyerek ayrıca download linki koymadan programsız sistemler ve zararsız yöntemlerle sizlere kesin giriş bilgilerini xatbilgisi.com kalitesi ile sunuyoruz.

Pek Çok Yöntem
Sitede giriş bilgilerini verdiğimiz 2008 yılından sonra 2013 için pek çok ilerleme oldu; o zamanlar sadece DNS herşeye yetiyorken artık bu DNS kullanmak da yetmiyor oldu; hatta proxy bile açamadığı siteler, çalışmadığı durumlar oldu.

Genel Başlıklar Altında Yasaklı Sitelere Giriş

 • A) DNS İle Giriş
 • B) Manuel Proxy Ayarları ile giriş
 • C) Proxy Programı ile giriş
 • D) Ultrasurf ile Giriş
 • E) Ktunnel, vtunnel vs ile giriş
 • F) Google Translate ile giriş
 • G) Hosts dosyası ile giriş
 • H) Diğer (programlar, site içi girişler vs)

Şimdi ise bu başlıkları kısa anlatımlar altında açıklamaya çalışacağız.

A) DNS ile Giriş
Bu herkesin bildiği hatta DNS numaralarını bile ezberlediği yöntem, sitelerin şu an için %60-80 i ni açıyor diyebiliriz. Bu da süper bir oran ama gittikçe azalan bir oran; belki de ileride %50 ya da %30 lara düşecek; bu DNS numaralarının değişmesine, güncel olmasına ve sizin ön belleğe bağlı olarak değişebilir.

Şu an için popüler olan;

 • Google DNS => 8.8.8.8 –8.8.4.4.
 • Open DNS => 208.67.222.222 — 208.67.220.220
 • FoolDNS => 87.118.111.215 — 81.174.67.134
 • Diğerleri => Tüm liste için dns numaraları 2013 bakınız ya da dns numaraları bak, dns değiştirme yazımıza da dns değiştirmeyi bilmeyenler baksın.
B) Manuel Proxy Ayarları ile giriş
Bunun için tarayıcınızda proxy ayarları değiştirmeniz  gerekiyor; her tarayıcı için ayrı şekilde olsa da sonuçta gidilen yol aynıdır ve güncel proxy numaraları girilerek port da yazılarak giriş yapılıyor; ayrı tarayıcılar için lütfen ilgili yazılara bakınız:

bakınız.

C) Proxy Programı ile giriş
Piyasada pek çok proxy programı bulunmasına karşın bizler ücretsiz lan ve daha hızlı ayrıca bilindik olan hotspot shield öneriyoruz. Bunun için direk ana sayfasını hotspotshield.com ziyaret edebilir ya da bilgiler ve indirme linki için hotspot shield yazımıza da bakabilirsiniz.

D) Ultrasurf ile giriş

Yasaklı sitelere girmede en başarılı programlardan birisidir. Bizler virüs programları uyarı verdikleri için bunu önermiyoruz, ancak yine de kullanmak sizin tercihiniz. Bununla ilgili ultrasurf yazımıza bakınız, kullanım ve detayları içerir.

E) Ktunnel gibi sitelerle giriş
Bu yöntem bazı sitelerde video ya da radyo veya online yayınları göstermeyebiliyor; ayrıca çok fazla reklam var, internet hızı da genellikle bilgisayarınızın bağlantı hızı ile korele. Kullanan çok kişi var; ilk  tercih olmamalı, önerimiz diğer yöntemler olmadığında denenmesidir; girişte sıkıntı varsa DNS deneyin.

 F) Google Translate ile giriş
Bu yöntem hızlı, denediğim tüm sitelerde de çalışan bir yöntem. İşin mantığı translate bölümüne siteyi yazmak, yanda çıkan linke tıklamak. Sitenin çevrilmiş halinde ise gezinmek; site dili değişmesin istiyorsanız english < english ya da Turkish < turkish yapın.

Translate için daha detaylı bilgi ise Google translate ile yasaklı sitelere giriş yazımızda.

G) Host Dosyası ile Giriş
Xat.com için hosts dosyası bilgilerini ve ulaşmaya Xat hosts dosyası yazımızda vermiştik.  Kısaca ise BaşlatÇalıştır-Cmd-ipconfig yolunu izleyerek site adını yazıyoruz, çıkan yerde açılmayan sitenin ip adresleri var, host dosyasında (hosts dosyası bakınız) site adını ve yanına ip adresini yazıyoruz; örneğin xatbilgisi.com x.x.x.x ile www.xatbilgisi.com x.x.x.x (xxxx burada ip adresidir).

Böylece siteye sorunsuzca giriyoruz.

H) Diğer yöntemler
Bunlar yasaklı sitelere giriş için diğer programlar olabilir; ayrıca sizin bilip de kimseyle paylaşmadığınız yöntemler ya da başka site içinden ulaşmak da olabilir. Yeni yazılarda bunlar da eklenecektir.

Orijinal Yazı
Bu yazı bireysel olarak xrc sonx tarafından yazılmıştır, çalıntı yazı ya da cümle yoktur, lütfen alırken kaynak belirtiniz, uygunsuz yazıları bizlere iletişimden bildiriniz.
Umarım yararlı olur.

13 yorum yapıldı ilgili konu; “Yasaklı Sitelere Giriş 2013”

 1. şukru dedi ki:

  Harika

 2. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  ktunnel vtunnel sitelerinin oynatmadığı videoları proxtik ile izleyebliyorum.

 3. oskioski dedi ki:

  Henüz bişi bulamadim.

 4. Özgür dedi ki:

  Ben bi giriş yöntemi buldum bu site xx*** videoları çekip yasakları aşarak size sunuyor sadece siteye girip videoları açmak kalıyor size
  UYGUNSUZ LİNK KALDIRILDI.

 5. ergin dedi ki:

  alert(“XSS is possible!”): olabilir mi yasaklı site girişi için

 6. erhan dedi ki:

  hocam yasaklı sitelere giriş ile alakalı en pratik hızlı çözüm sizce hangisi

 7. kenan dedi ki:

  websense hakkında bilgisi olan varmı nasıl aşabilirz

 8. mehmet kaya dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Xhamster sorunun bir çok sitede anlatılmış ama bir çoğuda işe yaramıyor. Xhamster ip yasaklandığı için dns değiştirmek işe yaramıyor. dns yerine vpn kullanarak giriş yapabilirsiniz. Xhamster giriş yöntemi buradaki sitede çok iyi anlatılmış

  kolay gelsin..

 9. erdal dedi ki:

  yasaklı sitelere giriş 2013 için baktım ama bu yöntemler engelli sitelere giriş 2012 için de vardı şimdi 2014 olunca da mı aynı oluyor .s

 10. Sevgi Çiçeği dedi ki:

  Teşekkür ederim sayenizde giremeyeceğim site yok artık yasaklı siteler beni beklesin 😛

 11. xat giriş dedi ki:

  ben xat.com giremiyorum xat giriş lazım proxy falan uğraşamam ama open dns çalışmadı hosts dosyası kodları lazım verirmisiniz?

 12. dns bilgisi dedi ki:

  merhaba ben dns değiştirdim ama xhamster açılmadı hotspot shield kullanınca açılıyor ama o da baya yavaş google translate ile girdim xhamster için sizlere öneririm

 13. emir dedi ki:

  selam ben d eyasaklı siteler için dns bakıyordum burayı buldum ama xnxx açılmıyor bende xnxx için dns lazım bana proxy kullanmıyorum çünkü çok yavaş

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Mobil Kaydol
Facebook Mobil Kaydol

Mobil Telden Facebook Kaydolma Artık akıllı telefon aldığınız zaman görürsünüz ki Facebook özellikler arasında sunulur dolayısı ile bu o telefon...

Kapat