Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yasaklı Sitelere Giriş 5 Pratik Yol

yasaklı sitelere giriş için 5 yol

Yasaklı Sitelere Erişim Yöntemleri
Xat bilgisi kişisel sitemizde ara ara yasaklı sitelere erişim için çözüm önerileri ve giriş yöntemlerini sunuyoruz. Bunlar daha çok pratik yöntemler olmuş olup uygulaması basit ve yapılabilecek yöntemlerdir.

Normalde Uygulananlar
Normalde yasaklı sitelere giriş için daha çok DNS Değiştirme ile DNS programları; Proxy değiştirme ve proxy numaraları; ip değiştirme yöntemleri ve Ktunnel/Vtunnel kullanımı ile çeviri sistemleri kullanılıyordu. Bizler bu yazımızda bunlardan farklı olarak denenebilecek 5 pratik çözümü sunmak istedik.

Yasaklı Sitelere Giriş İçin Pratik 5 Yöntem
1:) Googl Önbelleği Kullanmak: Bu Sadece Google için özel değildir; aramada yazdığınız sitenin yanına tıklarsanız “önbellek” görürsünüz; ya da Bing, Yahoo gibi arama motorlarında da önbellek görebilirsiniz.

2:) Wayback makinesini Kullanmak: Archieve.org  sitesi ara ara ve periyodik olarak sitelerin kopyalarını içerisinde barındırır; ilgili sitede ilgili aramayı yaparak da bulabilirsiniz.

3:) HTTP yerine HTTPS kullanmak: İlgili sitede http  yazdığınız yerde secure ve SSL girişi için HTTPS kullanarak denemek de faydalı olabilir.

4:) Site Yerine IP Adresi Kullanmak: Bazı siteler domain olarak ban yiyebilirler; o zaman ip denemek mantıklı olabilir. komut dosyasına “ping site.com” yazarsanız ilgili sitenin ip adresi çıkar ve onu tarayıcıda deneyerek giriş yapın (komut dosyasını başlat > Çalıştır > CMD > enter basarak giriş yapınız).

5:) Google Mobil Araması ve Kısa Link: Kısa link servisleri tinyurl.com gibi snipurl gibi kısaltma servisler ile Google mobil araması işinize yarayabilir.

Ayrıca deneyiniz web2mail ile giriş, Google çeviri kullanma vs.

Bu yöntemler ek olarak denenebilecek yöntemlerdir; fazlası ve detaylar ilgili kategori ve benzer yazılarda xatbilgisi.com sitemizde yer almaktadır.

Orijinal yazıdır, XRC Sonx, İyi günler dileriz.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Yasaklı Sitelere Giriş 5 Pratik Yol”

  1. ADRIANAxLIMA dedi ki:

    register ra giremyiorum lutfen yardim edebilirseniz meil adresime yazin 2 3 gundur giremiyorm

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2013 beklentileri
Yeni Yılda Mutluluklar

2013 Yılı İle Yeni Bir Başlangıç Yeni yıl herkesin değişik beklentileri ve umutları ile başladı. Ülkelerdeki farklılık gösteren kutlamalar ile...

Kapat