Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yasaklı Sitelere Giriş DNS Ayarları

yasaklı sitelere giriş dns

Yasaklı Site Giriş
Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir Daha önceki yazımız yasaklı sitelere girme yazısında açılmayan sitelere giriş için DNS ayarlarını sunmuştuk.

Bu yazıda da daha çok kısa bilgi ve güncel bilgilerle sizlere kesin çözümleri sunacağız.

DNS Değiştirmeyi Biliyor Musunuz?
Öncellikli önem arzeden ve önemli olan konu bu. Bu sizin labtop, notebook ya da masaüstü pc ile normal android veya iphone tel veya tablet olabilir; bunların hepsinde dns değiştirme ayarı vardır.

DNS değiştirmek için yazdığımız yazı olan  DNS Değiştirme Ayarları adlı yazımıza göz atınız (bilmeyenler için dns değiştirme bilgileri).

Burada kullanacağınız aktif DNS Numaraları için ise dns numaraları adlı yazımıza bakarak rakamları alınız.

Popüler Olan DNS Adresleri
Eskiden beri bilinen ve hala da aktif olarak ve hızlıca kullanılan DNS adresleri tabii ki önerdiklerimizdir; bunun için Google DNS ya da Open DNS kullanmanızı öneririm.

Google DNS: 8.8.8.8. – 8.8.4.4.
Open DNS: 208.67.222.222   -208.67.220.220

Diğer DNS Adresleri
FoolDNS, OPENdns FAMILY SHİELD, SYMANTEC, SCRUBLT, DNSADVANTAGE, OPENNIC IN/CO gibi dns adresleri de yer alıyor.

Bunları diğer yazılarımızda ele aldık bu nedenle eğer aktif dns numaralarımız işe yaramazsa bunları kullanabilirsiniz.

xrc sonx – orijinal yazı

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
dns değiştirme
DNS Değiştirme 2012

DNS Değiştirme Ayarları Bu yazıda daha önce de anlattığımız DNS nasıl değiştirilir ile 2012 dns değiştirme ayarlarını anlatacağız. Gerçi 2013...

Kapat