Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

yasaklı sitelere giriş programı

Yasaklı Sitelere Giriş
Özgürlüğün kısıtlandığı her alanda bunu engelleme ya da bir şekilde ulaşılamayan içeriklere ulaşma çabaları nitekim her alanda olmuştur. Açılmayan siteler için de durum böyle.

Ayrıca ülkemizde de pek çok site yasaklı durumda; buna popüler siteleri de ekleyebiliriz ama bu şekilde yazıyı uzatmak istemedik.

Yasaklı Sitelere Giriş Programları
Bu programların bir kısmı DNS üzerinden bir kısmı ise ip değiştirme üzerinden bağlanmaktadır. Bu konuda başı çeken çok fazla program vardır.

  • Proxifier 2.91,
  • DNSExchanger 1.0,  
  • Anti-Ban 1.2,
  • Ultrasurf, 
  • NetPatron 1.0.0.27
  • Anti-Sansür
  • Hotspot Shield
Yukarıdakiler verilen kısa örneklerdir; liste çok uzun ve karmaşık. Burada belirtmek istediğimiz de bu işi yapan çok fazla site olması.
Daha önceki yıllarda Ultrasurf güvenlice önerilirken şimdi ise anti-virüs sistemleri rapor vermekte ve güvenli göstermemektedir.

XAT BİLGİSİ Önerimiz
Xatbilgisi.com olarak önerimiz Hotspot Shield kullanmanızdır ki diğerleri bilinmeyen veya güvenlikte de sıkıntı yaratabilen ve kullanımları karmaşık uygulamalar ve her tür siteyi açamayan siteler.

Bizler normalde Yasaklı sitelere girme konusunda daha çok  son seçenek olarak onu öneriyoruz çünkü internet hızı yavaşlayabiliyor; ama onu öne çıkaran ise sizin manuel eklediğimiz proxy ip’lerinden bile daha hızlı.

Olumsuz yanı ise reklamları olması ki bunu kapatabilirsiniz.

Ayrıca Hotspot shield yenilendi, yeni versiyonu ile Türkçe dil seçeneği eklendi, açılışta otomatik aktif etme ve de-aktif etme seçenekleri, ile tarayıcılarda üste gösterme seçenekleri var.

Programı İndirin
Sizlere önerim başka yerden indirmeyin, direk olarak http://www.hotspotshield.com sitesi üzerinden indirin;  hem güvenli hem de doğal hali.

İndirin çalıştırın ve kurulmuş olacak, zaten sağ altta bildirimlerde de gözükür, üstüne tıkladığınızda ayarlar gözükür ve yukarıdaki resimdeki gibi de paneli var.

Her tür yasak siteye engelli siteye girişte kullanabilirsiniz.

XRC Sonx, orijinal yazı, xat bilgisi yasaklı sitelere girme, sorularınız için iletişimden ulaşınız.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
chat rulet chat
Chat Rulet

Chatroulette ve Türkiye Pek çok sitenin alanında hit yapması ve ön plana çıkması ile belli kategorilerde üstlerde görünmesine çoğu zaman...

Kapat