Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Değişiklikler Gelebilir

xat yapılacak değişiklikler

Şikayetlerden Sonra Alınan Bir Karar
Xat; gruplarla ve gruplardaki sayfa içerikleri ile ilgili ayrıca xatspace ile ilgili gelen şikayetler ve uygunsuz kullanımlar karşısında  bazı değişiklikler yapmayı öngörüyor.

Özellikle bazı resim/video vs.  xat.com üzerinden göstrilip 3. taraf sitelere yönlendirilmesi xat.com’u uygunsuz kılıyor ve bu da kötü kullanımı ortaya çıkarıyor.

İzin Verilen Yüklemeler:
Xat.com yapmayı planladığı değişikliklere izin verilen resim yüklemeleri (sayfa grupları, xat.com grupları arka plan ve en arka planları, avatar vs.) Tinypic, Imageshack ve Photobucked gibi sitelerin uzantıları şeklinde izin vermek istiyor. Henüz kesin olmamakla birlikte bu da planlar arasında.

Flash Görüntülere İzin Vermeme
Grupların altında yer alan flash görüntüler ile, xatspace içinde yer alan flash görüntü ve izlenimleri kaldırabilmesi ya da  sınırlandırması/ yok etmesi de söz konusu.

Xatspace Test Ediliyor
Xatspace üzerinde de yapılması beklenen değişiklerin boş xatspace kurularak yapılmaya çalışıldığı da ortada.

Kısaca bir takım değişikliklerin oluşma nedeni kötüye kullanımı engellemek ayrıca daha kullanışlı bir site oluşturmak. Bunları zamanla göreceğiz.

XSC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat bağlantı sorunu
Xat Bağlantı Sorunu Giderme

Yasakla İlgili Olarak DNS Deneyin Bu yazımız yasakla değil de daha çok xat.com web sitesi ile sohbet gruplarında sohbet kutusunun...

Kapat