Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni grup Güçleri ve ABD Bağımsızlık gücü

ABD Bağımsızlık Gücü
independence.png (independence)

ABD bağımsızlık günü kutlamaları için önceden çıkarılan bu güç, simge olarak da değişik ifadeler sunuyor.
Amerikan Bağımsızlık Günü (Independence Day) 4 Temmuz 1976 tarihli ve 4 Temmuzda da törenler yapılıyor.
Bunun için xat’ın çıkardığı ifadeler:
(independence) (abe) (bbq) (flagwave) (fwlaunch) (glowstick) (liberty) (sparkler) (starburst) (starbounce) (starring) (tiphat) (usface) (usss). Bu güç LİMİTLİDİR.

GRUP GÜÇLERİ
Grup güçlerinin nasıl aktif edilmesini bilmiyorsanız BURAYA tıklayın.
supporter.png (supporter)
Beğendiğin xat grubunu bu güçle destekle, bu sayede onu
http://web.xat.com/supported_chat.html sayfasında üst sıralarda gözükmesini sağla.
Bu güç ile belirtilen sayfada desteklenen sitelerin listesini görebilirsiniz, sayfaya xat.com sitesi üzerinden de ulaşabilir, supporter yerini tıklayarak görebilirsiniz.
Her kulanıcı bir siteye istediği kadar destekleme yapabilir. Listede gözükmek için ilgili grubun “de-listed” grubundan olmaması gerekir, bir siteye support ile desteklemeden sonra Xat Supported sayfasında çıkması 30 dakika alabilir.

Bu güç ayrıca ifadeler de sunuyor:  (supporter) (cheerleader) (horn) (pennant) (corndog) (vuvu)
Gücü barındıran kimse bu ifadeleri her sitede kullanabilir, ayrıca gücün aktif edildiği grupta da diğer kullanıcılar bu ifadeleri kullanabilirler.


gkaliens.png (gkaliens)
Xat Gkaoani ifade şekillerindne sonra ortaya çıkan Gkaliens ile ifadeleri şekillendirmede başka bir seçenek gelmiş oldu.
Xat gline ile ifade çizgisi belirlemede kullanılabilirler, ayrıcca aktif edildiği grupta diğer kullanıcılar da bu ifadeleri kullanabilirler.
Gücü barındıran kimse ifadeleri başka sitede kullanabilir, (redface#gkaliens) gibi 🙂
Bu güç LİMİTLİDİR.

Gkaliens ifadeleri: (kachat) (kacrazy) (kafang) (kafill) (kagab) (kagrin) (kagsp) (kalook) (kao) (kaoo) (kaswt) (katalk) (katear) (katears) (kaum) (kaupset) (kawink)
Oysa (kapunch) daha sonra eklenecek.

(gline)
Üzerinde çok tartışılan ve ne olcağı merakla beklenen güç sonunda ortaya çıktı.
Xat Gline gücü ile kullanıcılara xat gruplarında veya sohbet kutularında yer alan ifade hattındaki ifadeleri değiştirme izni verdi. Böylece site sahipleri istedikleri ifadeleri listeye koyabilecek, bu konuda serbest bırakılacaklar.
Gkaoani ve Gkaliens ifadeleri kullanılabilir, Limitli DEĞİLDİR.


Kullanımı: Sahibi olduğunuz xat sohbet grubununda extra features (ekstra özellikler) tıklayın (ilk önce sitede gücü aktif edin), daha sonra ifade hattında bulunan boşluğa ifade kodlarını aralarında virgül olacak şekilde girin. Örnek: hug,beye,clap
Eğer virgül bırakmazsanız ya da () gibi ifadeler kulanırsanız normal eski ifadeler sitenizde gözükecektir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Şaşırtan Yeni Xat Güçleri

Bahsettiğimiz güçler son zamanlarda çıkan ve kendilerindne çok söz ettiren iki güç: Flag ve Silly. Sundukları değişik ifadeler ve özel...

Kapat