Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni İfade Güçleri

Gecikmiş Bir Bildirim
Xat Bilgisi Sitemizin güncellenmesinden dolayı bu bildirimi sizlere duyurmak zaman aldı. Site güncellemeleri, yeni tema seçimleri ve sohbet ile xsc.gen.tr sitemizin güncellenmesi zaman aldığından bu yazı daha sonraya kaldı.
 

Yeni İfade Güçleri Hangileri?
Xat’da bulunan kullanıcılar da iyi bilirler ve takip ederler ki son çıkan ifade güçleri Single ve Adventure.
Sundukları değişik ifadeler ve özellikler ile xat’ı daha da renklendiren bu güçler hakkında daha detaylı bilgiler altta.
 

single.png (single)  ve adventure.png (adventure) Güçleri

Single power, adından da belli olacağı üzere, “boş” kalmanızı “tek” olmanızı sağlar, yani birilerinin sizinle BFF ya da Married (+ veya kalpli olma)yı engeller. Bu sayede azgeçilmez biri iseniz, sizi ulaşılmaz kılar. Ayrıca ekxtra olarak sunduğu ifadeler de bunu bir ifade gücü olarak anmamızı sağlar. Nickinize  (hat#z) koyarak değişik bir ikon görünümü alabilirsiniz. Kullanmak için BFF ya da Married olmamanız gerekir.
 (asif) (heartbounce) (one) (heartburst) ise sunduğu değişik ifade kodlarıdır. 

Adventure Power, ismi gibi macera seven, eğlenceli ifadeleri bizlere sunar. Sunduğu ifadeler ise;
(adventure) (campfire) (canopy) (compass) (firstaid) (hangglider) (hunting) (lantern) (map) (marshmallow) (iceaxe) (swing) (waterskiing) (zipline) (smokes)
Bu güç limitlidir.
 

Örnek Resimler
xat single ve xat adventure powers ifadeleri örnek gösterimi xsc

xat single ve xat adventure powers ifadeleri örnek gösterimi xsc

single power ikondaki kullanım örneği

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Yeni İfade Güçleri”

  1. Derya çileli dedi ki:

    Zaten hep ifade güçleri var hiç sevmiyom gereksiz bence xatslara yazık hem

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat blastpro powers kullanım örneği
Blastpro

Yetki Verme Efektleri Xat sohbet sitesinde üye/mod ya da sahip yaparken bu gücünüz varsa yetkiyi verdiğiniz an animasyonlu bir görünüm...

Kapat