Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Limited Güçler

xat reindeer , xat snowman, xat limited powers

Her Haftaya Bir Güç
Her hafta bir güç listeye çıkıyor. Bu kadar sık olark güç eklenmesi ve bir kısmının da limitli olması aslında xat’ı güncel kılıyor ve takip eden kişilerin d ebu güçleri alıp takas yaparak kar edebilmesine olanak sağlıyor (tersi de geçerli).

Sparta & Reindeer & Snowman
Bu 3 güç de listeye limitli olarak çıktı ve her üç güç de ifadeler içeriyor. Bu 3 ifade gücü listeye çıktıklarında 200-300 xats iken şu anda tradede gene bu sınırlarda (az biraz üstünde olabilir, güncel oranlar için Bakınız ).

Sparta Gücü İfade Kodları:
(sparta) (spartayell) (getready) (helmet3) (soldier) (spants) (spartafight) (spartan) (spartan2) (truewar) (xerxes).

Reindeer Gücü İfade Kodları:
(reindeer) (resurprised) (resmirk) (resleepy) (resad) (renose) (reredface) (relaugh) (reglare) (recry) (recool) (reangry) (reback)

Snowman Gücü İfade Kodları:
(snowman) (smcry) (smgrin) (smlaugh) (smredface) (smsad) (smshocked) (smsleepy) (smtongue) (smmad) (smcool)

Bu güçler çıktığında bir haftalık olarak kullanılabilecek şapka kodları da vardı ancak şu anda geçersiz olduğu için işe yaramıyor.
Not: Reindeer ve Snowman ifadelerini diğer güçlerle birlikte efekt olarak kullanabilirsiniz.

XSC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Mazeban

Oyun Gücü Mazeban oyun gücü ile yasaklandığınızda bu oynu bitirerek oynu açmanıza imkan veriyor. Snakeban, spaceban ve matchban oyunlarından sonra...

Kapat