Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Xat Limitli İfade Güçleri

xat limitli ifade güçleri

Güncel Konumuz
Xat’da 2008 den beri aktif sitemizde xat haberlerini değişik şekillerde sunuyoruz.

Sitemizde daha çok yasaklı siteler için dns, facebook bilgileri, xat powers bilgileri, xat kodları ve site haberleri gibi pek çok konuda yardımcı olacak bilgiler yer alıyor.

Yeni Xat Güçleri
Bu arada konudan kopmadan sizlere yeni güçleri söyleyeyim. Biliyorsunuz ki yeni ifade güçleri limitli. Artık pek çoğunuz listeden takip edip özellikleri biliyorsunuzdur.

Powers listesi için güçler ve kullanımları kategorisine de bakınız.

Xat aliens – Xat olympic – Xat whirlfx
(burningheart), (aliens), (olimpic), (whirlfx) yeni güçler listede ve limitli ve bu güçler ifade güçleri; olimpikte daha çok olimpiyat oyunları için ifadeler var iken yanan kalp /burninheart) efekti ve ifadesi ile aliens uzaylıları; whirlfx ise ifade kostümüze etmek için özellik sunan güçtür.

Burada bilmenizi istediğim bir diğer konu ise whirlfx daha detaylı ve özelleştirilebilir ayarlara sahip bir güç

Listeyi daha uzun ve detaylı görmek için buraya bakarak wiki gelişmelerine bakın.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ultrasurf indir
Ultrasurf İndir Gezginler

Ultrasurf Kullanımı ve İşlevi Bilinen en popüler ip değiştirme ve yasaklı sitelere giriş programı ultrasurf ile hızlıca ve sitelere hızlıca...

Kapat