Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Yeni Yılda Mutluluklar

2013 beklentileri

2013 Yılı İle Yeni Bir Başlangıç
Yeni yıl herkesin değişik beklentileri ve umutları ile başladı. Ülkelerdeki farklılık gösteren kutlamalar ile yeni yıla girildi.

Bizler de XRC Xatbilgisi.com olarak herkese yeni yılda başarılar ve  mutluluklar diliyoruz.

Yeni Yılda XatBilgisi
Xatbilgisi kalitesi nitekim 4 yıldır devam ediyor; 2009 yılından beri aktif sitemiz daha önce de 2007-2010 arasında bloglamalar ile karşınızdaydı. Domain alımı ile  başka bir isim ama aynı hedefte devam ediyoruz.

2013 Neler Getirecek?
Kimilerinde uğursuz rakam 13; bazıları ise (ki bize göre) uğurlu rakam 13 bakalım nasıl bir yıl olacak. Gelişmeleri ara ara kişisel yazılarımızda sizlere sunacağız.

2012 Nasıl Geçti
2012 yılı Xatbilgisi ve diğer XRC siteleri için iş yaptıran uğraş olarak karlı ve kazançlı; ama global olarak ise krizlerin yaşandığı (özellikle Avrupa) bir yıl oldu. Umarız 2013 ve sonrası böyle olmaz.

Bizler Xatbilgisi ailesi olarak sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu yazı orijinal yazıdır, 2013 yılı ilk yazımızdır; herkese mutlu seneler.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Yeni Yılda Mutluluklar”

  1. bilal dedi ki:

    deneme yorumu

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Online chat room
Online Chat Odaları

Anlık Mesajlaşma Online chat rooms adı verilen odalarda anlık olarak sohbet etme ve görüşme; direk olarak hem özel hem de...

Kapat