Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

YGS 2014 Tarihi

2014 ygs sınav tarihi ne zaman

YGS Yarışı Her Sene Sürüyor
Binlerce öğrencinin hayatının bağlı olduğu, bu öğrencilerin neredeyse tamamının hayatını değiştiren bir sınav vardır ve bu sınavın adı YGS yani Yüksek Öğretime Geçiş sınavı’dır. Her yıl yaklaşık olarak aynı tarihlerde yapılan sınav 10-15 gün değişiklik göstermektedir.

.
Eski ve Yeni Sınav Sistemleri ile YGS ve LYS
Eski sınav sisteminin değişmesi ile sınav sayısının çoğalması ve parçalara bölünmesi kimi öğrenci için avantaj iken kimi öğrenci için dezavantajdır. Kimi öğrenci ilk sınavda çok iyi sonuçlar alır, rehavete kapılır ve ikinci etap sınavına iyi hazırlanamaz iken kimi öğrenci ilk sınavdaki kaybını ikinci etap sınavı ile kapatmak için çok daha fazla çalışır ve rakiplerini geçer.

En ideal olanı ise şüphesiz ki her iki sınavın da iyi geçmesidir. Zamanı iyi kullanıp YGS‘den güzel bir puan alıp bu puanı LYS‘den alınan iyi puanla taçlandırmak gerekir.

.
YGS 2014 Ne zaman yapılacak ?
Henüz net bir tarih yok ancak martın sonu ile nisanın başı arasında olacağı kesin. YGS 2010 Nisan 11’de, YGS 2011 27 Martta ve YGS 2012 1 nisanda yapıldı, görüldüğü gibi yakın ve az çok belli tarihler, YGS 2014 Tarihi de az çok bellidir ancak kesin bir gün henüz yoktur.

.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
uzay gelişmeleri
Uzay Gelişmeleri 2013

Güncel Uzay Haberleri 2013 Çoğumuz uzaya çıkmanın hayalini kurmuşuzdur. Dünyaya yukarıdan bakma, bir roketatarla uzaya fırlatılmak. Ama gelişen teknolojide artık...

Kapat