Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Youtube Açılmıyor

youtube açılmıyor 2011

Yeni Başlayan Bir Sorun
20 Şubat’dan beri Youtube sitesine girişte sorunlar çıkıyor. Bazı bilgisayarlarda hiç erişim yokken, bazılarında ise normal giriş yapılabiliyor. Ayrıca giriş yapılamayan sitelerde giriş yasağı uyarısı da gelmiyor. Bu da aklımıza bazı sorular getiriyor.

NOT: Youtube kesin giriş yöntemi için BURAYA tıklayınız.

Bilgisayarınızı Kontrol Edin
Birçok kesimden Youtube erişimin olması kapatılmadığını gösteriyor; Youtube açılmaması da acaba bilgisayar kaynaklı sorun mu var sorusunu akla getiriyor. Bunun için szilere önerilerimiz:

 • Hosts dosyasına daha önce eklediğiniz Youtube giriş kodlarını siliniz
 • Bilgisayarınızın DNS ön belleğini siliniz
 • Yasaklı sitelere giriş programları kullanmadan başka tarayıcılarla giriş deneyiniz.

Bunlar işe yaramıyorsa sizlere DNS değişikliği için önerdiimiz DNS kodları ise şunlardır:
8.8.8.8
8.8.4.4

Ya da
4.2.2.2
4.2.2.5

Bunlar da olmazsa en kesin ve net çözüm ise her siteye girebileceğiniz yeni programı kullanmak. İndirebileceğiniz link için TIKLAYINIZ.

Geçici Bir Sorun
Turkcell VINN ile de giriş oluyor,  bu da hatanın ya TTNET kaynaklı ya da kendi bilgisayarınız (bunun sebebi Youtube’de ip değişikliği olabilir) sebep olmuş olabilir. Bundan ötürü kendi yorumumuz bunun geçici bir sorun olduğu yönündedir.

Yeni gelişmeleri sitemize eleyeceğiz.

NOT: Değişik bilgisayarlardan yaptığımız girişler ile, yasaklı site sorgulama bölümlerinden yaptığımız sorgulamalarda Youtube ile ilgili bir sorun ortaya çıkmamıştır. Dolayısı ile Kapatılması söz konusu değildir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

5 yorum yapıldı ilgili konu; “Youtube Açılmıyor”

 1. bugra dedi ki:

  Kesin çözüm içerikli bilgilendirme notumuzu size ilettik insanlar bilgilensin sorunları hallolsun diye… Ama demek ki burada sorunların halli istenmiyor .. Büyük Türkiye resminin minyatür bir örneğini görmüş olduk , bravo size.. Sakızı çamura düşürmeme telaşınızı görünce kendi kendime güldüm .Demek ki neymiş; sazanları avlakta tutmak için yemlemeyi abrtmamak gerekliymiş, yemleme aşırıya kaçarsa sazanlar doyar kaçar dimi .. hahaha . Hadi hayırlı işler (::.:

 2. KonyaMuhasebe1973ŞD dedi ki:

  Aynı sorun bende de vardı. bu sorunun en güncel halde dile getirilişini burada gördüm , deneyerek yaptığım başarılı çözümü de paylaşmak istedim:
  Araçlar/internet seçenekleri/güvenlik/güvenilen siteler sekmesine www-youtube.com , www-youtube.com , www-youtube.com şeklinde olası tüm şekillerini ekledim. Ardından , C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dizini altındaki “hosts” isimli dosyayı birlikteaç/notpad yöntemi ile açarak , youtube.com gördüğüm tüm satırları sildim (bunu yapmadan önce bu bahsedilen hosts isimli dosyanın bir kopyasını masa üstüne atmayı ihmal etmedim, çünki her hangi bir sistem hatası vermesi durumunda önceki halini kopyalayıp yerine tekrar yapıştırabilecektim…) ,notepad dosyasını kapatırken değişiklikleri kaydettim. Yeni bir internet explorer sayfası açtığım anda youtube.com açıldı .. Geçmiş olsun .. Bunun sağlamasını yapmak için sorun yaşadığım www-dailymotion.com sitesi için de aynı yolu izledim , başarılı oldum .

 3. muhammed dedi ki:

  yhaaaaaa abim 2denedim yha bilenn yoorumm atsın lütfennn

 4. volkan12 dedi ki:

  bende denedim açılmıyor

 5. ibrahim dedi ki:

  abi ikisinide denedim bir türlü youtube açılmadı neden acaba ???

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat zap power kick
Zap

121. Güç 121. gücün "Zap" olacağı Xat tarafından resmi olarak belirtildi. Bu gücün Limitsiz olacağı ve "şutlama" için kullanılacağı belirtildi....

Kapat