Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Youtube Mobil

youtube mobil giriş

En Popüler Video Paylaşım Sitesi
Her kategoride videolar bulunan ve sürekli güncel; seçilerek hazırlanan videolar ile siz de anı yaşayın. Dünyanın #1 nolu video sitesi olan Youtube; bazı ülkelerde ara ara yasaklansa da her zaman kullanıcılar giriş yöntemi bulmayı başarıyorlar. Ve ne mutlu ki şu anda ülkemizde yasaklı değil.
Bu yazımızda cepten video izleyebilmek; Youtube bağlanarak en son eklenen ve en gücenl videoları duraksız seyredebilmek için bilgileri ve indirme bölümünün linkini koyduk. Öneri ve görüşlerinizi yorumlarda herkesle paylaşabilirsiniz.

Cepten Youtube Keyfi
Anlık sınırsızca videoya ulaş. Mobil telefonun internet uyumlu ise ve Youtube videolarını indiremiyorsan bu program tam sana göre. Cepten dilediğin zaman istediğin kadar videoyu sorunsuzca izleyebilirsinin.

Arama ve Yükleme
Bu program ile dilediğiniz videoları Youtube’de arayabilir ya da istediğiniz videoları Youtube hesabınıza girerek cepten yükleyebilirsiniz.

Sınırsızca Kullanım

Bu program için kulanım limiti YOK. Telefonunuza kurarak rahatça kullanabileceğiniz bu özellik ile en son videoları izleme keyfini çıkarın.

Gereksinimler
· Nokia N73, E51, E61, E61i, E65, N95, 6120c, 6110n
· Sony Ericsson k800i, w880i

Buradan İndirin
Boyutu sadece 352 KB olan ve Google tarafından yapılan bu programın indirme bölümüne gitmek için TIKLAYINIZ.

Youtube Mobil Adres
Mobil telefonunuzdan Youtube girmek için youtube.com/mobile adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Youtube mobil hakkında diğer bilgiler için Google.com/mobile/youtube adresine bakabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Youtube Mobil”

  1. face hastası dedi ki:

    youtube video ekledim ama 15 dk dan daha uzun eklenmiyor o nasıl olacak

  2. kuzayli dedi ki:

    youtube.com mobil giriş sorunu bende var youtube videoları açılmıyor ve eklenti break diyor nasıl indiricem

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
süslü rumuz örnekleri
Rumuz Örnekleri

Chat Sistemleri için Vazgeçilmez Nickler Özellikle büyük chat sitelerinde kullanıcılar gerçek isimlerinin ötesinde daha gösterişli ve şekilli nickler isterler. Bu...

Kapat