Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Youtube Videolarını MP3 Olarak İndir

youtube mp3 converter mp3 izle

Youtube MP3 Dönüştürücü
Youtube videolarını normalde indirmeye çalıştığınızda bunun için değişik programlar ve bunların deneme sürümleri ya da yükseltme vs ile uğraşırsınız ki bu da can sıkıcı olabilir.

Bu yazımızda sizlere bunlara hiç gerek duymadan online internet üzerinden MP3 dönüştürücü olan vidtomp3.com konusuna değineceğiz.

NELERİ DESTEKLİYOR?
YouTube mp3 dönüştürme, MegaVideo mp3 dönüştürme,  Dailymotion mp3 dönüştürme, Metacafe mp3 dönüştürme, Veoh mp3 dönüştürme, Myspace mp3 dönüştürme,  mp3 dönüştürme, iFilm mp3 dönüştürme, Putfile mp3 dönüştürme,  Shoutfile mp3 dönüştürme, Vimeo mp3 dönüştürme ile çok daha fazlasını destekliyor.

Bunların linkini alıp site anasayfasında resimde de gördüğünüz gibi “download” yazan yere giriyorsunuz.

Pratik Kullanımı
İndirmek istediğiniz ve mp3 çevirerek kullanmak itediğiniz Youtube ya da Megavideo ile Dailymotion ve daha fazlasının linkini anasayfadaki boşluğa girerek “download” tıklayın; daha sonra açılan sayfada “checking link” ile “downloading link” ve “Converting file… (15%)” gibi bilgiler çıkar; burada yapmanız gereken beklemek; sonunda ise “click here to download link” gibi bilgi gelir; tıkladığınızda indirebilirsiniz.

Google Chrome ya da Yandex gibi tarayıcılar direk indirirken diğer tarayıcılarda istediğiniz yere kaydetmek için indirme izni ister.

Siteye Gidin
Siteye giriş yapmak için TIKLAYINIZ.

Youtube için farklı yazılar için diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz; iyi günler dileriz.

XRC Sonx, orijinal yazı.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Kırmızıyol Üyelikleri hakkında
Kırmızıyol Üyelikleri Hakkında

ÖN BİLGİLENDİRME Kırmızıyol.me ya da bunun değişik uzantıları ile buna benzer jigolo vs tür siteler ile masaj siteleri ve telefon...

Kapat