Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Zap

xat zap power kick

121. Güç
121. gücün “Zap” olacağı Xat tarafından resmi olarak belirtildi. Bu gücün Limitsiz olacağı ve “şutlama” için kullanılacağı belirtildi. Bu güç “Kick” yani şutlamaya yeni özellik getiriyor. Bu güçle şutlarken kullanıcının sarsılması ve bu arada da ses duyması (örnek #scream, bu seçmeli) hedefleniyor.

Test Ediliyor
Bunu kullanan rütbe düzeyleri (üye/süreli mod/mod/owner) ws. ile kickleme ve sallanma (şutlanınca oluşan sarsıntı) süresi ile, bunla uyumlu sesler  (xat audies) ve buna uygun ifadeler Xat ve xat gönüllüleri tarafından test ediliyor. Detaylara daha sonra yer vereceğiz.

Xat Vote’de Önerilmiş!
Xat votede  (güçlerin ve özelliklerin önerildiği sayfa) bunla ilgili bir sunum gördük. Ancak orada sunan kişi bunu “elektrik şoku” şeklinde belirtmiş. Burdan esinlenerek böyle bir özellik de geliştirilmiş olabilir… Bu da önerdiğiniz güç ve özelliklerin başka güçler için de kullanılabileceklerini gösteriyor.

Detaylar
Xat Zap gücü  listede Limitsiz olarak 10 DAYS ücretinde satışa sunuldu. Sunduğu ifade kodları şunlardır:
(zap), (cringe), (shake), (shocking)

Kullanımı
Kullanıcının nickine tıklayın, daha sonra kick seçtiğinizde seçeneklerde zap göreceksiniz. Şutlarken sebep yazdıktan sonra sebebin sonuna #ses kodu ekleyiniz.
Örnek: reklam#raspberry,
flood#scream
Ses kodları için TIKLAYINIZ

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
61 Powersi

61 powersi belli oldu. "Tempmem" yani süreli üye yapma (temp member) olacağı kesin. Bu güç henüz tets aşamasında. Kullanım şekli...

Kapat